O nas

Dowiedz się o nas

Nasza firma powstała w 1996 roku i zajmowała się głównie sprzedażą i montażem opon i felg do samochodów osobowych, dostawczych i 4x4. Przełomowy moment nastąpił w roku 2006, kiedy przenieśliśmy firmę z ulicy Rybnickiej do nowej siedziby przy ul. GŁUBCZYCKIEJ 59 (obok szpitala). W tym samym roku rozpoczęliśmy współpracę z jedną z największych hurtowni części samochodowych na Śląsku, firmą Górecki Żory, i od tego czasu jesteśmy jej filią w naszym rejonie. Pozwoliło nam to na rozszerzenie asortymentu części oraz usług o szybkie naprawy eksploatacyjne układów wydechowych, hamulcowych, zawieszenia oraz wymiany oleju.

Od 2008 roku prowadzimy również SKLEP z szeroką gamą art. motoryzacyjnych renomowanych firm takich, jak: TRW, Centra, Kayaby, Castrol, Mobil, Bosch, Thule, SKF. W swoim asortymencie posiadamy także kosmetyki i chemię samochodową zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów K2, Liqui Moly, Formula 1. Montujemy również haki samochodowe (Auto Hak, Bosal, Brink).

W roku 2011 dołączyliśmy do sieci serwisowej FirstStop tworzonej przez największego producenta opon na świecie, japońskiej firmy Bridgestone. Aby dołączyć do tego elitarnego grona , musieliśmy wykazać się zarówno wiedzą techniczną z zakresu wymiany, napraw, prawidłowej eksploatacji i magazynowania opon, jak i szeroką znajomością asortymentu, tak aby jak najlepiej dobrać opony do Państwa samochodu. Cykliczne szkolenia techniczne jak i produktowe oraz coroczne audyty prowadzone przez specjalistów z Bridgestona mają na celu stałe podnoszenie naszych kwalifikacji tak aby sprostać Waszym wymaganiom i oczekiwaniom. Od roku 2011 jesteśmy również partnerem firmy Taurus (generalnego importera firmy Thule w Polsce) pozwala nam to zaoferować szeroką dostępność (boxów, uchwytów rowerowych i narciarskich oraz bagażników bazowych) jak również bardzo konkurencyjne ceny tych produktów (więcej w dziale bagażniki).

W naszym serwisie czekają na Państwa cztery dobrze wyposażone stanowiska z wykwalifikowanymi mechanikami, spawaczami oraz biuro z miłą i fachową obsługą. W celu podnoszenia jakości usług stale inwestujemy w najnowsze urządzenia (wytwornica AZOTU), jak również w szkolenia i treningi naszego personelu, za co zostaliśmy

sklep widok

Nasz sklep

serwis widok

Nasz Serwis

mechanicy

Mechanicy

Serwis stanowisko 3 i 4 male

Nasz Serwis od wewnątrz

 

 

Czym się wyróżniamy

  1. Szybkością wykonania
    W naszym serwisie mogą być Państwo spokojni o termin realizacji.
  2. Profesjonalizmem
    Dzięki dobrze wykwalifikowanym mechanikom a także przyjaznej i profesjonalnej obsłudze klienta nasze usługi są jedyne w swoim rodzaju.
  3. Doradztwem
    Miła i profesjonalna obsługa pozwoli Państwu na dokonanie najlepszego wyboru

Osiągnięcia

Sprawdź nasze osiągnięcia i przekonaj się do nas!